Sayfa İçeriği

211 DAİMİ İŞÇİ ALIMINDA(Yedek Adaylar) EVRAK İNCELEME KOMİSYONU SONUÇLARI


Genel Müdürlüğümüze bağlı Eskişehir ve Sivas Bölge Müdürlüklerimize Elektrikçi(genel) ve Kaynakçı(Oksijen ve Elektrik) meslekleri alımı sürecinde sıradaki yedek adaylardan istenen Sağlık Kurulu raporlarının uygunluğunun kontrolü için Evrak İnceleme Komisyonları tarafından inceleme yapılmıştır. İnceleme sonucunda Sağlık Kurulu Raporu uygun olan ve olmayan yedek adaylar ekteki listelerde yer almaktadır.

Evrakları uygun olan adaylar hakkında arşiv araştırması yapılacak olup, listelere itirazda bulunacak olan adaylar, Bölge Müdürlüklerimize 08.02.2024 tarihi mesai bitimine kadar gerekçeleriyle birlikte yazılı olarak başvuru yapabileceklerdir. İtirazlar, Bölge Müdürlüklerine ulaştıktan sonra 5 (beş) iş günü içinde karara bağlanıp sonuçları ilgililere yazılı olarak bildirilecektir.

         **Bu duyuru tebligat yerine geçmekte olup, adaylara ayrıca duyuru yapılmayacaktır. İlanen duyurulur.

Duyurular

Size özel bir deneyim için çalışıyoruz

Web sayfamızda https://www.turasas.gov.tr web sayfasının kullanımı hakkında bilgi toplayabilmek için “çerez” adı verilen bir teknoloji kullanılmaktadır. Web sayfamızı kullanma deneyiminizi daha iyi hale getirmek veya web sayfamızı iyileştirmek amacıyla, karşılaşılan sorunları belirleyebilmek için çerez kullanabileceğimizi bildiririz.