Sayfa İçeriği

Daimi İşçi Alımı İtiraz Başvurusu


TÜRASAŞ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ DAİMİ İŞÇİ ALIMI SÖZLÜ SINAV SONUÇLARI

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Sürekli İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince Genel Müdürlüğümüzün Sürekli İşçi Alım İlanına İŞKUR üzerinden başvuru yapan ve 21.01.2022 tarihinde çekilen kura sonucunda asil listeden sözlü sınavına katılmaya hak kazanan adayların sözlü sınavları tamamlanmıştır.

Sözlü sınav sonuçlarına itiraz olması halinde (02-04 Mart 2022 tarihleri arasında) Sınav Kuruluna yazılı olarak yapılabilecek olup, yazılı olmayan dilekçeler ile e-posta, faks vb. şekilde ya da usulüne uygun olsa bile itiraz süresi geçtikten sonra yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. İtirazlar, Sınav Kuruluna ulaştıktan sonra 5 (beş) gün içinde karara bağlanıp ve ilgililere yazılı olarak bildirilecektir.

Duyurular

Size özel bir deneyim için çalışıyoruz

Web sayfamızda https://www.turasas.gov.tr web sayfasının kullanımı hakkında bilgi toplayabilmek için “çerez” adı verilen bir teknoloji kullanılmaktadır. Web sayfamızı kullanma deneyiminizi daha iyi hale getirmek veya web sayfamızı iyileştirmek amacıyla, karşılaşılan sorunları belirleyebilmek için çerez kullanabileceğimizi bildiririz.