Sayfa İçeriği

DAİMİ İŞÇİ ALIMI NOTER KURA ÇEKİMİ HAKKINDA


Genel Müdürlüğümüze bağlı Sakarya Bölge Müdürlüğümüzde Mekaniker-vagon mesleği(12 kişi) ve Otomotiv Boya Teknisyeni mesleği(1 kişi) için, Sivas Bölge Müdürlüğümüzde NC/CNC Tezgah Operatörlüğü(6 kişi) mesleği için Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’nün göndermiş olduğu listelere göre(önceki Noter Kurasında asıl-yedek olarak ismi çıkan kişiler dahil edilmeden) tekrar Noter Kura çekimi yapılacaktır. Adaylardan istenen evraklara ve Evrak İnceleme Komisyon tutanaklarına göre evrakları uygun olan ve olmayan adaylar ekte yer almaktadır.

          Listelere itirazda bulunacak olan adaylar Bölge Müdürlüklerimize 19.02.2024 tarihi mesai bitimine kadar gerekçeleriyle birlikte yazılı olarak başvuru yapabileceklerdir. İtirazlar, Bölge Müdürlüklerine ulaştıktan sonra 5 (beş) iş günü içinde karara bağlanıp sonuçları ilgililere yazılı olarak bildirilecektir.

           Noter Kura çekiliş tarihi, yeri ve zamanı için ayrıca duyuru yapılacaktır.

           Bu duyuru tebligat yerine geçmekte olup, adaylara ayrıca duyuru yapılmayacaktır. İlanen duyurulur.

Duyurular

Size özel bir deneyim için çalışıyoruz

Web sayfamızda https://www.turasas.gov.tr web sayfasının kullanımı hakkında bilgi toplayabilmek için “çerez” adı verilen bir teknoloji kullanılmaktadır. Web sayfamızı kullanma deneyiminizi daha iyi hale getirmek veya web sayfamızı iyileştirmek amacıyla, karşılaşılan sorunları belirleyebilmek için çerez kullanabileceğimizi bildiririz.