Sayfa İçeriği

EMEKLİ OLAN PERSONELİMİZE VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ

TÜRASAŞ Eskişehir Bölge Müdürlüğünden Müfettiş olarak emekliye ayrılan TÜLOMSAŞ Eski Genel Müdür Yardımcısı Semavi BİLGİÇ için veda yemeği düzenlendi.

TÜRASAŞ Eskişehir Bölge Müdürlüğü Misafirhanesi Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen yemeğe Genel Müdürümüz M. Metin YAZAR, Genel Müdür Yardımcımız Mustafa ERSOY ile Daire Başkanları ve Eskişehir Bölge Müdürlüğünde görevli Müfettişler katıldı.
Veda yemeğinde bir konuşma yapan Genel Müdür M. Metin YAZAR “Bugün sizi uğurluyoruz, bu çok güzel bir kelime, uğurlamak deyince ayağına taş değmesin, hayırlar getirsin demek, en güzel dilekler uğurlamak kelimesinin içinde var. Katkılarınızın da devamını umuyoruz, sizin gibi tecrübeli arkadaşlarımızla yol yürümek bizim görevimiz” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Genel Müdür M. Metin YAZAR Semavi BİLGİÇ’ e bir teşekkür belgesi takdim etti. 
TÜRASAŞ Teftiş Kurulu Başkanlığınca organize edilen yemekte Teftiş Kurulu Başkanı Cem Mert CİCÜ, Kuruluşumuz ve Müfettiş çalışma arkadaşları adına Semavi BİLGİÇ’e bir hediye takdiminde bulundu.
 

Bizden Haberler

Size özel bir deneyim için çalışıyoruz

Web sayfamızda https://www.turasas.gov.tr web sayfasının kullanımı hakkında bilgi toplayabilmek için “çerez” adı verilen bir teknoloji kullanılmaktadır. Web sayfamızı kullanma deneyiminizi daha iyi hale getirmek veya web sayfamızı iyileştirmek amacıyla, karşılaşılan sorunları belirleyebilmek için çerez kullanabileceğimizi bildiririz.