Sayfa İçeriği

ENGELLİ SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI İSTENİLEN EVRAKLAR


1 kişilik Engelli sürekli işçi alımı için  Makine Teknolojisi Teknisyenliği mesleğinde başvuru yapan aday sayısının Yönetmelik hükümleri gereğince kura ile belirlenecek olan (1 kişilik kadro için 4 asıl ve 4 yedek) aday sayısının altında kalması nedeniyle noter kurası yapılmayacaktır.

Engelli İşçi Alım İlanına başvuran 1 aday;

                                       SIRA

ADI SOYADI

1

TOLGA HERGÜL

 

02.09.2022 tarihi mesai bitimine kadar aşağıda belirtilen belgeleri TÜRASAŞ Sakarya Bölge Müdürlüğüne elden teslim etmesi gerekmektedir.

Kurumumuz tarafından adayın teslim ettiği evraklar üzerinden genel ve özel şartları taşıyıp taşımadığı incelenerek, ilan şartlarına uyması halinde sözlü sınav tarihi, saati ve yeri www.turasas.gov.tr internet adresinden duyurulacaktır. Bu duyuru tebligat yerine geçecektir.

İSTENİLEN BELGELER :

*Diplomanın aslı ve fotokopisi

*Engelli Sağlık Kurulu Raporunun aslı ve fotokopisi

*İkametgahı bildirir belge (E-devlet üzerinden alınan belgeler kabul edilecektir.)

*Kimlik Kartının aslı ve fotokopisi

*Askerlik Durum Belgesi (E-devlet üzerinden alınan belgeler kabul edilecektir.)

*Son Altı Ay içinde çekilmiş Vesikalık Fotoğraf (1 Adet)

Duyurular

Size özel bir deneyim için çalışıyoruz

Web sayfamızda https://www.turasas.gov.tr web sayfasının kullanımı hakkında bilgi toplayabilmek için “çerez” adı verilen bir teknoloji kullanılmaktadır. Web sayfamızı kullanma deneyiminizi daha iyi hale getirmek veya web sayfamızı iyileştirmek amacıyla, karşılaşılan sorunları belirleyebilmek için çerez kullanabileceğimizi bildiririz.