Sayfa İçeriği

Eski Hükümlü Sürekli İşçi Alımı Sözlü Sınav Sonucu Duyurusu


 

TÜRASAŞ ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ

Eski Hükümlü Sürekli İşçi Alımı Sözlü Sınav Sonucu Duyurusu

  • TÜRASAŞ Eskişehir Bölge Müdürlüğümüzde istihdam edilmek üzere NC/CNC Tezgâh Operatörü, 1 adet Eski Hükümlü işçi personel ihtiyacını karşılamak için İŞKUR aracılığıyla belirlenen listede 3 işçi adayı, 03.05.2023 tarihinde saat 10.00’da yapılan sözlü sınavda başarılı olan asil ve yedek adaylar aşağıda belirtilmiştir.
  • Sözlü sınavı asil olarak kazanan adaydan istenilen belgeleri 12.06.2023 tarihi mesai bitimine kadar Eskişehir Bölge Müdürlüğü’ne elden teslim etmesi gerekmektedir.
  • Adaylar, Sözlü sınav sonuçlarına itirazı olması halinde (08-09 Mayıs 2023 tarihleri arasında) Sınav Kuruluna yazılı olarak yapılabilecek olup, yazılı olmayan dilekçeler ile e-posta, faks vb. şekilde ya da usulüne uygun olsa bile itiraz süresi geçtikten sonra yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. İtirazlar, Sınav Kuruluna ulaştıktan sonra 5 (beş) iş günü içinde karara bağlanıp ilgililere yazılı olarak bildirilecektir.
  • Bu duyuru tebligat yerine geçmekte olup, adaya ayrıca duyuru yapılmayacaktır. İlanen duyurulur.

ESKİŞEHİR BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ESKİ HÜKÜMLÜ İŞÇİ ALIMI SÖZLÜ SINAV SONUCU

ASİL

SIRA

ADI SOYADI

T.C. KİMLİK NO

1

OZAN TEKİN

478******86

YEDEK

SIRA

ADI SOYADI

T.C. KİMLİK NO

1

BEKİR ÇELİK

275******18


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eski Hükümlü Daimi İşçi Alımı Sözlü Sınavını Asil Olarak Kazanan Adaydan İstenilen Evraklar:

  1. Ağır ve Tehlikeli İşlerde Çalışabileceğine Dair Tam Teşekküllü Devlet Hastanesinden alınmış yeni tarihli Sağlık Kurulu Raporu
  2. Kan grubunu gösterir belge
  3. Diplomanın aslı
  4. Son 6 ay içinde çekilmiş vesikalık fotoğraf (6 adet)
  5. Varsa Sigorta Sicil Numarasını gösterir belge (E-devletten alının barkodlu belgeler kabul edilecektir.) 

Duyurular

Size özel bir deneyim için çalışıyoruz

Web sayfamızda https://www.turasas.gov.tr web sayfasının kullanımı hakkında bilgi toplayabilmek için “çerez” adı verilen bir teknoloji kullanılmaktadır. Web sayfamızı kullanma deneyiminizi daha iyi hale getirmek veya web sayfamızı iyileştirmek amacıyla, karşılaşılan sorunları belirleyebilmek için çerez kullanabileceğimizi bildiririz.