Sayfa İçeriği

Sakarya Bölge Müdürlüğü İşçi Alımı Hakkinda İlan Metni


Genel Müdürlüğümüze bağlı Sakarya Bölge Müdürlüğümüzde istihdam edilmek üzere İşkur üzerinden başvuruda bulunmuş olan Vagon İmal Tamirciliği mesleği (5 kişi) için Ankara Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’nün göndermiş olduğu listelere göre Noter Kura çekimi öncesi adayların teslim etmiş oldukları belgelerin uygunluğu ilgili komisyon tarafından incelenmiş olup ilan ekinde yer almaktadır.

İlan edilen sonuçlara itiraz olması halinde (22.05.2024 - 23.05.2024 tarihleri arasında) Sakarya Bölge Müdürlüğümüze yazılı olarak başvuru yapılabilecek olup, yazılı olmayan dilekçeler ile e-posta, faks vb. şekilde ya da usulüne uygun olsa bile itiraz süresi geçtikten sonra yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. İtirazlar, ilgili komisyona ulaştıktan sonra 5 (beş) gün içinde karara bağlanıp ve ilgililere yazılı olarak bildirilecektir.

 

Duyurular

Size özel bir deneyim için çalışıyoruz

Web sayfamızda https://www.turasas.gov.tr web sayfasının kullanımı hakkında bilgi toplayabilmek için “çerez” adı verilen bir teknoloji kullanılmaktadır. Web sayfamızı kullanma deneyiminizi daha iyi hale getirmek veya web sayfamızı iyileştirmek amacıyla, karşılaşılan sorunları belirleyebilmek için çerez kullanabileceğimizi bildiririz.