Sayfa İçeriği

SİVAS BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ Eski Hükümlü Sürekli İşçi Alımı Sözlü Sınav Sonucu Duyurusu


Eski Hükümlü Sürekli İşçi Alımı Sözlü Sınav Sonucu Duyurusu

  • TÜRASAŞ Sivas  Bölge Müdürlüğümüzde istihdam edilmek üzere NC/CNC Tezgâh Operatörü, 2 adet Eski Hükümlü işçi personel ihtiyacını karşılamak için İŞKUR aracılığıyla belirlenen listede 2 işçi adayı, 23.05.2024 tarihinde saat 09.00’da yapılan sözlü sınavda başarılı olan asil ve yedek adaylar aşağıda belirtilmiştir.
  • Sözlü sınavı asil olarak kazanan adaylardan istenilen belgeleri 07.06.2024 tarihi mesai bitimine kadar Sivas  Bölge Müdürlüğü’ne elden teslim etmesi gerekmektedir.
  • Adaylar, Sözlü sınav sonuçlarına itirazı olması halinde (28-29 Mayıs 2024 tarihleri arasında) Sınav Kuruluna yazılı olarak yapılabilecek olup, yazılı olmayan dilekçeler ile e-posta, faks vb. şekilde ya da usulüne uygun olsa bile itiraz süresi geçtikten sonra yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır. İtirazlar, Sınav Kuruluna ulaştıktan sonra 5 (beş) iş günü içinde karara bağlanıp ilgililere yazılı olarak bildirilecektir.
  • Bu duyuru tebligat yerine geçmekte olup, adaya ayrıca duyuru yapılmayacaktır. İlanen duyurulur.

 

Eski Hükümlü Daimi İşçi Alımı Sözlü Sınavını Asil Olarak Kazanan Adaylardan İstenilen Evraklar:

  1. Ağır ve Tehlikeli İşlerde Çalışabileceğine Dair Tam Teşekküllü Devlet Hastanesinden alınmış yeni tarihli Sağlık Kurulu Raporu
  2. Diplomanın aslı
  3. Son 6 ay içinde çekilmiş vesikalık fotoğraf (6 adet)
  4. Eski Hükümlü Belgesinin Aslı
  5. Terhis belgesi

Duyurular

Size özel bir deneyim için çalışıyoruz

Web sayfamızda https://www.turasas.gov.tr web sayfasının kullanımı hakkında bilgi toplayabilmek için “çerez” adı verilen bir teknoloji kullanılmaktadır. Web sayfamızı kullanma deneyiminizi daha iyi hale getirmek veya web sayfamızı iyileştirmek amacıyla, karşılaşılan sorunları belirleyebilmek için çerez kullanabileceğimizi bildiririz.